Güncel Haber

Dr. Ceyhun Konak, Üniversitemizi Fransa'da Temsil Etti

12-Şubat-2018 - 10:02

Dr. Ceyhun Konak, Üniversitemizi Fransa'da Temsil Etti

Kocaeli Üniversitesi Ali Özbay MYO Müdür Yardımcısı Dr. Ceyhun Konak dünyada heykel alanında gerçekleştirilen birçok organizasyona davetli olarak katılıp kentimizi ve Kocaeli Üniversitesi'ni başarıyla temsil etmeye devam ediyor.
Dr. Ceyhun Konak, son olarak 16 -19 Ocak 2018 tarihleri arasında Fransa'da düzenlenen 27. Valloire Buz Heykel Sempozyumu'na katıldı. Dr. Konak'ın ürettiği buz heykel, Valloire'de festival alanını gezen ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Üniversitemizi temsil etmekten mutluluk duyduğunu belirten Dr. Ceyhun Konak "Rektörümüz ve BAP birimimiz bizlere sağ olsunlar çok büyük destek verdiler. Bizlerde en iyi şekilde kentimizi ve üniversitemizi temsil ettik." dedi. Fransa'dan sonra Dr. Ceyhun Konak, önümüzdeki hafta Amerika da kar-heykel projesi yapacak. Benzer bir heykel projesi ise Şubat ayında Japonya'da gerçekleştirecek

Etkinlikler

Seramik Teknoloji Eğitimi ve Torna Çalıştayı

Değirmendere Ali Özbay MYO Seramik Atölyesinde Kültür Bakanlığı Devlet Sanatçıları ve Seramik Sanatçıları Efsane Mehmet Yıldırım, İsmail Tekin ve Seramik Torna Sanatçısı Rad El Safi tarafından gerçekleştirilecek çalıştaya tüm akademik, idari personel ile öğrencilerimiz davetlidir.

12 Mart

17 Mayıs

TÜM ETKİNLİKLER