Güncel Haber

3. Uluslararası Gölcük Uygulamalı Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Sempozyumu

03 Nisan 2018

KATILIMCILAR: Prof. Sıdıka Sibel SEVİM Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türkiye Öğr.Gör. Sedat DEMİRCİ Isparta Süleyman DEMİREL Üniversitesi Türkiye Yusuf Emre ŞAHİN Kadırga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye Servet KÜÇÜKDEMİREL Mücevher Tasarımcısı Türkiye Nijat KADİROFF Mücevher Tasarımcısı Azerbaycan Alibek NGY KOYLAKAEV Tasarımcı Kazakistan

Etkinlikler

15 NİSAN 2018 DÜNYA SANAT GÜNÜ

Kocaeli Üniversitesi Değirmendere Ali Özbay MYO El Sanatları Bölümü Öğretim Üyelerimizden Dr. Öğr. Üyesi Nilgün ŞENER, 13 Nisan 2018 tarihinde "15 NİSAN 2018 DÜNYA SANAT GÜNÜ" nedeniyle Kocaeli Tarihi Tren Garı'nda açılacak olan karma sergide yer alacak. Dünya Sanat Gününü kutlama, farklı tatları, farklı anlatım dillerini ve farklı sesleri bir araya getirerek sanatın zenginliğini paylaşmak hedefi ile açılacak olan "COEXIST-BİRARADA Karma Sergi"nin açılış kokteyli 13 Nisan 2018 Cuma Günü Saat 18 00 de yapılacaktır.

13 Nisan

Seramik Teknoloji Eğitimi ve Torna Çalıştayı

Değirmendere Ali Özbay MYO Seramik Atölyesinde Kültür Bakanlığı Devlet Sanatçıları ve Seramik Sanatçıları Efsane Mehmet Yıldırım, İsmail Tekin ve Seramik Torna Sanatçısı Rad El Safi tarafından gerçekleştirilecek çalıştaya tüm akademik, idari personel ile öğrencilerimiz davetlidir.

12 Mart

TÜM ETKİNLİKLER