OPPORTUNITIES

                                                          ATÖLYELER

 

SERAMİK ATÖLYESİ: Atölye, seramik imalatı işlerinin akışına uygun olarak, “Alçı Model”, “Çamur Hazırlama ve Şekillendirme”,  “Dekor ve Pişirme” olmak üzere üç bölümden oluşmaktadır.

 

CAM ATÖLYESİ: Cam ile ilgili teknik ve estetik ve bilgilerin verildiği atölyede, cam füzyon fırınları ve şalümo donanımı bulunmaktadır.

 

TAKI ATÖLYESİ: Kuyumculuk ve takı sektöründe kullanılan cihaz ve aletlerle donatılmış atölyede, öğrenciler takı yapım aşamalarını uygulamalı olarak görmektedir.

 

TEMEL SANAT VE TASARIM ATÖLYESİ: “Tekniker “ unvanıyla mezun olacak öğrencilerimizin temel sanat ve tasarım eğitimleri bu atölyede gerçekleştirilmektedir.

 

 

                                                      LABORATUVARLAR

 

BİLGİSAYAR LABORATUVARI: Rhino, Matrix v.b. programların ve Bilgisayarlı Tasarım derslerinin eğitiminin verildiği, 20 adet ince istemciden oluşan bilgisayar laboratuarı ders saatleri haricinde internet odası olarak hizmet vermektedir.

 

TEKNOLOJİ LABORATUVARI: Seramik, cam ve çini hammadde ve bünyeler ile ilgili deneyler modern cihazlarla donatılmış bu laboratuarda gerçekleştirilmektedir. Ayrıca astar hazırlama, sır hazırlama, bünye hazırlama gibi konularda öğrencilerin kendilerini geliştirmelerine olanak tanınmaktadır.